Cestovní služby a pohostinství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Michaela Ditrichová

Jsme autorizovaným prodejcem mnoha cestovních kanceláří. Prostřednictvím našich webových stránek si můžete vybrat ze soustavně aktualizované nabí...

Hala AN, Sv. Čecha 3608, Hodonín

Restaurace Nautilus

Stylové prostředí s bezvadnou obsluhou. Diskotéka - kvalitní aparatura, efekty a DJ. Šťavnaté steaky - nejlepší v Hodoníně. Pečená kolena - připravovaná „kosmickou” technologií. Několik velkoplošných projekcí, od videoklipů po sportovní přenosy.

Národní třída 263/6, Hodonín

Chalupa Kněždub

Nabízíme k týdennímu, nebo víkendovému pronájmu krásnou samostatně stojící stylovou chalupu v malebné obci Kněždub, která se nachází v podhůř...

Nivnická 1645, Uherský Brod

Zámecké sklepy Strážnice

Výroba a skladování vína. Ve sklepích jsou rekonstruovány tři historické místnosti, které pojmou až 130 osob. Pravidelně se zde konají nejrůzněj...

Boženy Hrejsové 1201, Strážnice

Autodoprava Radek Klepáč

Smluvní přeprava osob mikrobusy v rámci ČR.

147, Tvarožná Lhota

Ubytování Hovorany

Nabízíme Vám ubytování ve 5-ti vkusně zařízených pokojích - třech dvoulůžkových a dvou třílůžkových s možností přistýlek. Celková kapaci...

Hovorany 79, Hovorany

Restaurace Na Vartě

Restaurace " Na Vartě " se nachází uprostřed kasáren, v příjemném a moderním prostředí restaurace, které vkládá útulnost moderní krb, máme k di...

Brněnské náměstí 3, Hodonín

Vinařství Hartman

Firma se zabývá pěstováním a výrobou vína, ubytováním turistů ve vinařském domě -sklípku pod Dubňansků Horů, pořádáním rodinných či firemních gastronomických akcí, pořádáním vinařských degustací.

V.Nezvala 1584, Dubňany

Jana Jankovičová - Camp Josef

Nabídka ubytování ve dvou srubech s kapacitou 28 míst+4 místa v Sibiřce,nebo ve vlastních stanech a karavanech. V sousedství kempu jsou stáje a výběhy koní.

Na Trninách 809, Dubňany

Mgr.René Falta

dopravně psychologické vyšetření řidičů

Jilemnického 2, Hodonín

Caffe & Cocktail Bar Fortix

Nevšední kavárna a koktejlový bar s osobitým stylem, originálním a útulným interiérem sklepních prostor a letní venkovní zahrádkou. Nabízí kávu...

Masarykovo náměstí 24, Hodonín

Restaurace Na kavárně

Restaurace, pizzerie, kavárna

Hornická 1181, Dubňany

Corso

Nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů, doplňkového sortimentu a aktuálních jídelních chuťovek. Příjemná letní zahrádka v parku. Pořádání oslav, rautů, možno i s teplým jídlem.

Národní třída 349/71, Hodonín

Pizzeria Lucia Restaurant

Restaurace a Pizzeria, polední menu, pizza, minutky, saláty... a mnohé další :-))

Dolní valy 12, Hodonín

Grmolec - rodinné vinařství

Tradice rodinného vinařství Grmolec na Moravském Slovácku sahá až do roku 1889, kdy první keř révy vinné vysázel František Grmolec a později spolu...

Hovorany 243, Hovorany

Restaurace Autobusové nádraží

Posezení v příjemném prostředí restaurace s barem a letní terasou s možností výběru široké škály pokrmů domácí,zahraniční kuchyně a grilovaných specialit.

Sv. Čecha 3608/9, Hodonín

Ubytování v soukromí

Ubytování v rodinném domku pro 8 osob, k dispozici 2 třílůžkové pokoje, kuchyň s možností vaření, lednice, koupelna, sociální příslušenství, možnost parkování i uskladnění kol. Dále venkovní posezení a dvě terasy v patře. Připojení WiFi.

Kyjovská 206, Bukovany

Bc. Pavel Konečný

Nákladní doprava a zasilatelství.

Hutník 1422, Veselí nad Moravou

Hospoda na Podsedkoch

Oslavy,akce, letní zahrádka,v létě o víkendech grilování,občerstvení a další dle požadavků zákazníka.

Hrubá Vrbka 187, Hrubá Vrbka

Ubytování U Janečků

Poskytujeme ubytování rodinného typu v klidném prostředí u parku, kde je dětské hřiště, asfaltové hřiště pro košíkovou aj. U domu je venkovní ...

Zahrádkářská 16, Lužice

KELLY TAXI

KELLY TAXI Hodonín - přeprava osob - NONSTOP - 24hodin,12měsíců v roce a 365 dní v roce. Po domluvě je možné přepravit zákazníka i jeho vozidlo. Bližšší informace k této službě najdete na stránkách.

Svatopluka Čecha,u autobusového nádraží, Hodonín

Martin Vaščešen, odtahová služba

Odtahová služba nabízí služby v oblasti odtahů vozidel. Zajistíme odtahy při nehodách, při poruchách vozidel, vyproštění havarovaných vozidel a mnoho dalších služeb.

Břehy 1047, Veselí nad Moravou

Mgr. et Mgr. Renata Petříková

Nabízím cestovní management, průvodcovské služby a tlumočení. Jste-li větší skupinou nebo organizátorem zájezdu, objednejte si služby profesionálního průvodce a tlumočníka. Jste-li jednotlivcem nebo malou skupinou, nechte se inspirovat k nízkonákladovému cestování a objednejte si projekt Vaší cesty šitý na míru.

Strážnice

Jakub Hodes, kontejnerová doprava

Prodej a rozvoz písků, štěrků a kamení okrasných kačírků, lomových drtí, recyklátu, cementu, unimaltu. Dlouhodobý pronájem kontejnerů.

Krátká 427, Mutěnice

Hotel Panon

Hotel poskytuje ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a suitách s vířivou vanou, jedna má vlastní saunu. Bezdráto...

Koupelní 3760/4, Hodonín

Templářské sklepy Čejkovice, družstvo

Tradiční pěstování hroznů a výroba vína. Společnost působí stále v historických sklepech, kde má uloženo více než 350 000 litrů vín v dubových a barikových sudech a rozsáhlý archív lahvově zralých vín.

Na Bařině 945, Čejkovice

Bukovanský mlýn

Větrný mlýn postavený v r. 2004 byl v r. 2007 doplněn o stylový hotelový areál s atraktivní nabídkou pro firmy, zájezdy i individuální turisty. Zájemci z širokého regionu mohou využít Bukovanského mlýna během některé z akcí v rámci kalendáře akcí, stejně jako pro rodinné události (narozeniny, svatby apod.).

Bukovany , Bukovany

Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o.

Cestovní kancelář se specializuje především na pobyty v Itálii a také v České republice a na Slovensku. V Itálii nabízíme celé pobřeží včetně ostrovů, jezer i hor.

Újezd 436, Strážnice

Roman Konečný - autodoprava

Nabídka mezinárodní i vnitrostátní nákladní dopravy.

Mezivodí 2235/13, Kyjov

Mykol, spol. s r.o.

Silniční motorová doprava nákladní včetně kontejnerové v tuzemsku i zahraničí. Logistické služby v dopravě a v oblasti sklářské výroby. Nakládání s odpady včetně nebezpečných - ADR třída 2.- 9. Třídění odpadních stavebních materiálů mobilním třídičem.

Tyršova 145/29, Kyjov

Sporobyt, spol. s r.o.

Provoz penzionu se zařízenými pokoji a fitness centra s kardio zónou, aerobním sálem, saunou, soláriem, vířivou vanou a kavárnou. Nabídka masáží.

Lipová alej 3205/6, Hodonín

Penzion u Urbana

Nabídka ubytování s kapacitou 19 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Hostům je k dispozici venkovní posezení s grilem, možnos...

Bůdy 445, Mutěnice

ČSAD Hodonín a.s.

Společnost působí v oblasti dopravní, skladovací a distribuční logistiky. Zajišťuje nákladní dopravu vnitrostátní i mezinárodní. Prodej pohonných hmot a servis automobilů.

Brněnská 3883/48, Hodonín

Jerry TAXI Strážnice

Přeprava 1 až 6 osob po celé ČR i zahraničí za zajimavé ceny, diskrétnost, drink servis, letištní transféry.

Strážnice

San Marco, spol. s r.o.

Penziony nabízejí komfortní i levné ubytování ve dvou rodinných penzionech nedaleko města Hodonína, o celkové kapacitě 43 lůžek. Možnost návště...

Brněnská 727, Mutěnice

Chata.cz

Nabídka ubytování v ČR, SR a také v zahraničí v rodinných penzionech, chatách a chalupách. Nabídka last minute.

třída Komenského 616/16, Kyjov

Levné letenky

Levné letenky – rezervace letenek společnosti Ryanair – nejlevnější letenky do Evropy. Rady, kde najít a jak rezervovat nejlevnější letenky u nízkonákladové letecké společnosti Ryanair a dalších. Užitečné rady pro cestující poprvé – zavazadla, odbavení, poplatky, orientace na letišti.

Veselí nad Moravou

Svatoborský sklípek

Sklep provozujeme pouze na objednávku, takže maximální soukromí našich hostů je zajištěno tím, že prostory využívá pouze objednaná skupina.

Pod Sokolovnou 1185, Svatobořice (Svatobořice-Mistřín)

Cestovní kancelář Albion

Cestovní kancelář, zajišťující poznávací cesty nejen pro žáky a studenty do Velké Británie. Nabízíme ověřené hotové programy, které lze realizovat bez dalších úprav nebo mohou sloužit jako ukázky pro sestavení cesty podle přání kolektivu. Pomůžeme Vám sestavit vlastní individuální program na míru.

Mírové nám. 2340/16, Hodonín

Penzion Beta

V nově zrekonstruovaném penzionu a restauraci nabízíme ubytování ve 4 pokojích a 1 apartmánu. Naši kuchyni si můžete vychutnat v příjemném prostředí s výběrem menu i minutkových jídel.

náměstí Svobody 758, Bzenec

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?